הזמינו עכשיו מונית בגבעתיים

מוניות בעיר גבעתיים

השירותים שלנו

מוניות בגבעתיים

מונית גבעתיים

אם אתם מחפשים מונית בגבעתיים אז כמובן שיש אצלנו אפשר להזמין מונית בעיר גבעתיים או לכל עיר אחרת מגבעתיים. כמובן שאפשר להזמין אצלנו שירות מוניות לנתב"ג מגבעתיים ואם השירות שתקבלו יהיה טוב ותהיו מרוצים מומלץ וכדי להזמין את הנהג גם לאסוף אתכם עם מונית משדה התעופה בן גוריון. אז חייגו עכשיו והזמינו מונית בגבעתיים. 

משלוחים בינעירוניים

שליחויות גבעתיים

זקוקים לשליחויות גבעתיים ? אצלנו אפשר לשלוח משלוח מהעיר גבעתיים לאן שאתם צריכים. לא תמיד חברת שליחויות זמינה ל משלוח מעכשיו לעכשיו. כמובן שאנו לא מבצעים משלוחים או שליחויות לא חוקיות. כמו כן מוגשת חשבונית כחוק ואפשר להזדכות עלייה לצורכי מס אז אם אתם מחפשים שליחויות עסקיות בגבעתיים או שליחויות פרטיות בגבעתיים אז צרו קשר איתנו עכשיו.

למה להזמין מאיתנו מונית בגבעתיים ?

כאשר מזמינים מונית מ תחנת מוניות חשוב לכם לקבל מונית נקייה ומסודרת. כמובן שהכי חשוב שהמונית תהיה מטופלת ומתוחזקת כמו שצריך. הנהגים שלנו הם נהגים מקצוענים שתמיד דואגים לניקיון הרכב ותחזוקתו השוטפת. אם תזמינו אצלנו מונית בגבעתיים  אנחנו מבטיחים לדאוג לכם באופן אישי גם בוואטסאפ גם בטלפון. אם יש לכם בקשות מיוחדות מהנהג יש להודיע זאת בזמן הזמנת המונית. כמובן גם אם תרצו נסיעה במונית עם כרטיס אשראי אז אצל רוב הנהגים שלנו יש אפשרות סליקה במונית ואפילו אפשר לשלם באפליקציית התשלומים BIT. כמובן במידה ויש לכם בקשות מיוחדות או שאתם רוצים לשלם בכרטיס אשראי יש להודיע בעת ההזמנה. כמו כן עם המחמאות שאנחנו והנהגים שלנו מקבלים אנחנו יודעים שנעשה עבורכם את הטוב ביותר. אז הזמינו עכשיו מונית בגבעתיים. כמו כן אנחנו מספקים שירותי מאזור קניון גבעתיים וחוץ מאזור הקניון גם רחובות כמו ויצמן , בורוכוב , כצנלסון , כורוזין ועוד צירים מרכזיים בעיר.. אז אתם מוזמנים להזמין מאיתנו מונית כמו הלקוחה שלנו שביט הדר שממילצה עלינו ועוד מאות לקוחות מרוצים.

צור קשר EL TAXI

צור איתנו קשר עכשיו

אם אתם רוצים להזמין מונית או מוניות גבעתיים ואזור או להזמין שליחות בגבעתיים. אם אתם רוצים סתם לשאול כל שאלה או בקשה של אחד משירותינו. אם אתם חושבים ששכחתם משהו במונית או רוצים לשבח או לדווח על נהג.
אז אנחנו כאן עבורכם תמיד. ניתן להתקשר לטלפון שמספרו 051-5051990 .או אפילו לשלוח הודעת WHATSAPP אז אנחנו זמינים עבורכם ממש תחנה או תחנת מוניות בנייד.
פועלי ובכל שכונות העיר ואפשר להזמין מכל שכונה ובניהם : פועלי הרכבת , בורוכוב , סיטי , שינקין , הל"ה , ארלוזורוב , גבעת קוזלובסקי , שטח 9 , גבעת הרמבם ( גבעת הרמב"ם ) , אזור חברת חשמל , תל גנים וכל הסביבה.

סגירת תפריט