מי אנחנו?

החזון שלנו

קצת דברים עלינו

אנחנו במוניות El Taxi מתמחים בעיקר בשירות מוניות לנתב"ג . יחד אם זאת אנו רוצים ליצר את אמון הנוסעים בכך שניתן להם שירות אישי ומכובד. עם מחירים נוחים שגם הנוסע והגם הנהג יהיו מרוצים. היום הכל זז לאפליקציות אבל אל תשכחו גם כאשר אתם צריכים שירות לקוחות אז גם שם תתקלו בשירות לקוחות בצ'ט שלא באמת יודעים מי אתה. אבל אצלנו זה הפוך אתם תקבלו שירות אישי ומכובד. לא נעים לבצע הזמנת מונית לשדה התעופה ואז לגלות שיש תקלה טכנולוגית שבגללה אתם אמורים להפסיד את הטיסה שלכם. תנו לנו לתת לכם שירות ואתם מוזמנים להסיע לטיסה ורגועים.

מה עוד ?

כמובן חוץ משירות מוניות לנתב"ג אנו נותנים שירות גם לנסיעות בכל הארץ. הנהגים שלנו מפוזרים בכל מקום וסבירות גבוהה שתיהיה לנו אפשרות לספק לכם שירות זה.

בנוסף אנשים מחפשים גם שליחויות מעכשיו לעכשיו או משלוחים מהיום להיום אז גם אנחנו נותנים שירות זה בצורה המהירה , היעילה והבטוחה ביותר עבור הלקוח.

איך משלמים ?

כמובן שיש את שיטת התשלום המסורתית מזומן ישר לנהג אבל לרוב הנהגים שלנו יש אפשרות לסליקת כרטיס אשראי במונית וגם אם לא אז אפשר לשלם מראש טלפונית בישומן ביט BIT אז קדימה להזמין.

אהבתם את השירות או את הנהג ? רוצים שוב ? אין בעיה פשוט צרו איתנו קשר שוב ואנו נשתדל לדאוג לכם.

כמה מילים חמות

אבי מזרחי - רמת גן

" אחי תודה רבה על השירות שלכם .. שירות באמת אדיב מהיר ונח.. אז מה קורה יש מצב לתדאג לי לנסיעה בחזור ? "

שרית עגנון - תל אביב

" אני רוצה להמליץ עליכם יש לכם שירות משלוחים נפלא שמשמש את העסק שלי כבר תקופה.. ללא ספק שאני מאמינה ששירות המוניות שלכם גם הוא נהדר.. תודה רבה. "

ניר מלר - הרצליה

" התבטלה לי הטיסה לאילת והייתי עם אישתי ו3 ילדי בדרך לחופשה.. רוב המוניות רצו מחיר מוגזם מהרגע להרגע ואצלכם סידרתם לי מונית גדולה במחיר של מונית רגילה. שיחקתם אותה שלא נהרסה לי החופשה. "

דוד חן - נתניה

" מאז שאני מזמין אצלכם הזמנתם לי ת'סופ"ש אני מזמין מונית מנתניה לתל אביב וחוזר עם אותו הנהג גם .. אני נוסע במחיר טוב ולא שוחתים אותי במחיר בגלל הסופ"ש ".

סגירת תפריט